Otwarcie Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia
W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia od ul. Osobowickiej do ul. Poświęckiej.
Nasza firma pełniła rolę Głównej Jednostki Projektowej inwestycji której wartość wyniosła 257 mln zł. Inwestycja była realizowana w systemie „projektuj i buduj”. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Skanska.
Długość projektowanego odcinka dwujezdniowej obwodnicy wyniosła 4196m. Przebudowano również dwujezdniowy odcinek ul. Żmigrodzkiej o długości 780m oraz odcinek ul. Obornickiej od długości 220m. Zaprojektowaliśmy jedno skrzyżowanie typu rondo w ciągu ulicy Obornickiej oraz jedno skrzyżowanie skanalizowane w ciągu ulicy Żmigrodzkiej.
W ramach inwestycji wybudowano 110871m2 nawierzchni bitumicznej. Wielkość robót ziemnych wyniosła ogółem 586 tyś. m3 nasypu.
Akceptuj i zamknijINFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.