13 września 2019 roku odbyła się Gala Inżynierska, zorganizowana w ramach obchodów Dolnośląskich Dni Budownictwa. Patronat nad uroczystością przyjął Wojewoda Dolnośląski.
W kategorii PROJEKTANT wyróżnienia otrzymali m.in. Pracownicy Naszej firmy.
Zespół projektantów, którzy zostali wyróżnieni:
dr inż. Marek Jagiełło (DOŚ/BD/3602/01) – kierownik zespołu mgr inż. Eliza Podkalicka(DOŚ/BO/1341/02) mgr inż Marek Husarz (DOŚ/BD/0153/07) mgr inż Mateusz Bartkowski (DOŚ/IS/0327/10)
za projekt budowy drogi klasy GP od ul. Średzkiej do ul. Granicznej we Wrocławiu wraz z odcinkami dróg krzyżujących się klasy G, Z, L: Aleja Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego we Wrocławiu.
Akceptuj i zamknijINFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.